logo
image

Yeterki siz hayal edin...!

Siz hayal edin dijilam tasarlayarak üretsin, ofisleriniz ve özel yaşam alanlarınız hayallerinizdeki gibi olsun.

DİJİLAM

image

Dijilam, 1986 yılından beri Endüstriyel Reklamcılık sektörünün içinde yer alan Sera Reklamcılık firmasının içinde yer almış, 2012 yılından itibaren kendi kimliği ile iş yapmaya başlamıştır.

Dijilam kavramı, Dijital baskı yapılmış melamin kaplı malzemeler anlamına gelmektedir. Dijilam,klasik mobilya türleri ile birlikte yeni bir teknoloji olan dijital teknolojiyi kullanmak suretiyle her tür kurumsal veya kişisel imaj ve isteklere uygun mobilyalar tasarlamakta ve üretmektedir.

 

Dijital Mobilya Nedir?

Günümüz çağında hızla ilerleyen teknolojiye paralel olarak mobilya sektöründe de gelişmelere ve değişimlere ayak uydurmak ve yeni fikirler ortaya koyarak yeni ürünler elde etme ihtiyacını ortaya çıkarmıştır. Bu ihtiyaca yönelik, Sera Reklam ailesi olarak, yeni nesil mobilya yüzeylerinin “Dijilam” teknolojisi ile yeni bir boyut ve sonsuz görsellik kazandırarak kullanıcının hizmetine sunmuştur.

Yıllardır mobilya sektörünün olmazsa olmazlarından biri olan ve mobilya imalatında kullanılan sunta/suntalam veya MDF ; genellikle kaplama yüzeyinde kullanılan ahşap desenleri, sadece kendi kataloğunda yer alan renk ve desenleri kullanmak kaydıyla, ahşap kaplama veya laminat malzeme kullanılarak elde edilmekte idi. Ancak, “Dijilam” teknolojisi ile mobilya yüzeylerinin, gelişmiş dijital baskı teknolojisi ile kişiye özel veya kurumsal görseller basılarak, üretilen laminat veya kompak laminat yüzeylerin mobilyada kullanılmasıyla elde edilen ürünlerin ortaya çıkmasını sağlamıştır.

Gelinen bu son nokta ile artık mobilya imalatında, hem kişiye özel olarak üretim, hem de kurumlar için butik çalışmaların yapılması imkanı sağlanacaktır. Sonuç olarak siz de, mobilyanızın yüzeyinde sevdiklerinizin resmini görebilir veya şirketinizin logosunu, dış cephenizde yıllarca solmadan görselleştirebilirsiniz.

image